fbpx

Sláva Černý – táta mentor projektu Restart Muže – „Došlo to do bodu, kdy jsem našim řekl, buď vezmete naše pravidla, které tady máme nebo běžte pryč!“

Přiznám jsem, že udělat rozhovor se Slávou byla jedna z met, kterou jsem chtěl pokořit. A taky se přiznám, že než jsem ho začal sledovat, tak mě vlastně štval. Štvalo mě, že je pořád, tak dobře naladěnej a že je všechno „boží“. Pak jsem si položil otázku, proč mě ten chlap, tak sere? Čím to, že mě tak štve? A pak mi to došlo! On ty věci dělá a jak on sám říká, chodí do akce. Což já jsem tehdy nedělal, měl jsem strach. Bál jsem se. I tenhle podcast jsem se bál natáčet. A i díky němu jsem do té akce šel a začal natáčet.

Sláva je mentor, trenér a spolutvůrce projektu Dovychovat, který tvoří s psychologem a jeho dobrým kamarádem Milanem Studničkou. Srdcovým projektem je Restart Muže a klub Koch (Klub odvážných chlapů) . Je otcem tří holčiček a pro chlapi dělá motivační videa na sociální sítě, které mu pomáhá vytvářet jeho žena Monička. Povídali jsme si o tom, jak těžké je to dnes být vzor pro svoje děti. Proč pořádá akci pro 750 chlapů a když budeš pozorně poslouchat, tak najdeš v podcastu malý dárek.

https://restartmuze.cz/kochference/

Dozvíš se taky, proč (ne)chtěl mít třetí dítě a proč si připadá jako koš. To všechno a mnohem a mnohem víc.

Napiš mi, co si o tom myslíš!